O autorze
Zawodowo jestem grafikiem. Prywatnie również. Należę do osób łączących pasję z pracą. Staram się również regularnie komentować otaczającą mnie rzeczywistość za pomocą czystej i czytelnej formy na blogu www.PiktoGrafiki.com . Niektórzy mówią, że mimo miękkiego serca, mam twardy tablet. Być może.

Zapraszam również na www.SikoraStudio.pl

Nie bądź KIEPski...

...
... www.PiktoGrafiki.com
Mam to szczęście, że nigdy nie nauczyłem się palić papierosów. Muszę też przyznać, że specjalnie mi nie przeszkadzają - jestem przyzwyczajony do ich obecności w naszej przestrzeni - oczywiście w miejscach ku temu przeznaczonych.

Jest jednak coś co szczególnie mnie irytuje. Jestem szczególnie wyczulony na ogólne przekonanie, że niedopałek papierosa to nie śmieć i można go, tak po prostu, targnąć na ulicę, trawnik, czy jezdnię. Często, widząc sytuacje w których palacze po skończonej fajce bez jakichkolwiek wahań wyrzucają niedopałek papierosa, zastanawiam się czy takie zachowanie wynika właśnie z tego przyzwolenia i przekonania, że niedopałek to nie śmieć, czy najzwyczajniej z braku kultury. I nieraz dochodzę do wniosku, że to pierwsze może być mocno związane z tym drugim...KIEPsko...

Na koniec tego przydługiego posta, zwracam się z prośbą do wszystkich (zarówno palących, jak i niepalących - aby mieli oko na tych pierwszych:) ): nie bądźmy KIEPscy! Emotikon smile Robienie z naszych ulic wielkich popielniczek nikomu nie służy.

PS.:
Osoby, które od niedawna śledzą PiktoGrafiki i być może zdziwione są nieco inną stylistyką i retoryką dzisiejszego posta zachęcam do wycieczki po archiwalnych PiktoMiniKampaniach:) :
http://www.piktografiki.com/search/label/PiktoKampanie

...grafikiem jestem i obowiązki mam grafika:)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...